Zamrażarki przeszklone

Zamrażarki przeszklone

Zamrażarka przeszklona to doskonały produkt do sklepów oraz lokali gastronomicznych, który umożliwia przechowywanie produktów mrożonych. Nasze chłodziarki wyróżniają się wysoką jakością oraz długowiecznością. Do wyboru mamy zarówno przeszklone zamrażarki skrzyniowe, jak i różnego rodzaju witryny mroźnicze. W każdym z modeli zastosowano rozwiązania, które gwarantują szczelne zamknięcie, przy jednoczesnym zachowaniu widoczności oraz łatwym dostępie.

Jakie rodzaje zamrażarek przeszklonych posiadamy w ofercie?

W zależności od rodzaju działalności, klienci mogą mieć różne wymagania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, posiadamy różnego rodzaju zamrażarki z przeszklonymi drzwiami. Obecnie dostępne w naszym sklepie internetowym modele to zamrażarka Focus, CSG oraz CBG. Wśród nich są zarówno duże, jak i mniejsze zamrażarki. Wszystkie zapewniają bezpieczne przechowywanie produktów mrożonych

Zamrażarka przeszklona Enpol

Przechowywanie lodów i żywności mrożonej

Zamrażarki przeszklone Focus zostały zaprojektowane do przechowywania lodów oraz żywności mrożonej. Estetyczna, wypukła pokrywa, doskonale zabezpiecza przed wpływem temperatury oraz zapewnia dobrą widoczność produktów. Dużą zaletą jest oszczędność, ponieważ chłodziarka używa do 30% mniej energii elektrycznej, niż jej poprzedniczka z linii CX. W ten sposób redukujemy koszty użycia oraz wpływamy na obniżenie eksploatacji zasobów naturalnych. Może być stosowana jako zamrażarka sklepowa.

Pojemna zamrażarka przeszklona

Zamrażarka przeszklona CVG jest idealna do sprzedaży dużej liczby produktów. Dzięki prostym kształtom i możliwości łączenia ścian, sprawdza się w tworzeniu tzw. wysp. Pośród modeli CVG posiadamy zarówno wersje poziome, jak i pionowe.

Jaką zamrażarkę przeszkloną wybrać do sklepu?

W naszej linii zamrażarek dużą popularnością cieszy się seria CSG, ze względu na jakość i długowieczność. Dzięki płaskim, przeszklonym pokrywom, świetnie sprawdzi się jako zamrażarka sklepowa do przechowywania artykułów spożywczych lub zamrażarka przemysłowa.

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni