Produkty

UNI - zamrażarka laboratoryjna

Zamrażarka głęboko mrożąca do -45°C

Zamrażarka laboratoryjna niskotemperaturowa UNI to produkt pochodzący ze specjalistycznej linii zamrażarek, wykorzystywanych głównie do celów laboratoryjnych, ale nie jest to ich jedyne przeznaczenie.

Zamrażarki laboratoryjne niskotemperaturowe UNI świetnie nadają się także do głębokiego mrożenia produktów takich, jak:

  • ryby,
  • owoce morza (w tym sushi),
  • mięso.
  • Linia zamrażarek UNI posiada temperaturę znamionową -45°C. Dostępne są pojemności od 100 do 500 litrów.

    Dane techniczne

    ,
    Model UNI LT 11 UNI LT 21 UNI LT 31 UNI LT 41 UNI LT 51
    Zakres temperatury -10 do -45 -10 do -45 -10 do -45 -10 do -45 -10 do -45
    Pojemność netto (litry)130226299358416
    A (mm)7251055130515051705
    B (mm)655655655655655
    C (mm)865865865865865
    D (mm)780780780780780
    E (mm)520850110013001500
    F (mm)32065090011001300
    G (mm)450450450450450
    H (mm)650650650650650
    J (mm)400400400400400
    L (mm)850850850850850
    Zamekrączka z zamkiemrączka z zamkiemrączka z zamkiemrączka z zamkiemrączka z zamkiem
    Rodzaj rozmrażaniaotwór odprowadzenia skroplinotwór odprowadzenia skroplinotwór odprowadzenia skroplinotwór odprowadzenia skroplinotwór odprowadzenia skroplin
    Panel sterowania+++++
    Zdalnie sterowany alarmopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
    Alarm dźwiękowy+++++
    Elektroniczny termostat+++++
    Opcja - rejestrator temperaturyopcjaopcjaopcjaopcjaopcja

    Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
    Widoczni