Produkty

Focus - zamrażarka do lodów

Przeszklone, wypukłe, przesuwane pokrywy zamrażarek do lodów Focus

Zamrażarki Focus zostały zaprojektowane z myślą o producentach i dystrybutorach lodów i mrożonej żywności. W relacji do poprzedniczki, linii CX, zamrażarka do lodów FOCUS zużywa zdecydowanie mniej energii elektrycznej (do 30%). Redukuje to koszty eksploatacji oraz zmniejsza zanieczyszczenie środowiska.

Ze względu na estetyczną, wypukłą pokrywę zamrażarka na lody FOCUS idealnie sprawdza się w handlu. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać informację o aktualnej cenie zamrażarek do lodów Focus.

Dane techniczne

,
Model Focus 73 Focus 106 Focus 131 Focus 151 Focus 171
Pojemność brutto (litry)161270352418484
Pojemność netto (litry)113193254302351
A (mm)7261056130615061706
B (mm)656656656656656
C (mm)850850850850850
D (mm)570900115013501550
E (mm)37070095011501350
F (mm)500500500500500
G (mm)670670670670670
H (mm)420420420420420
I (mm)780780780780780
Półki/Koszeopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Kółka/Nóżkiwliczonywliczonywliczonywliczonywliczony
Zamekopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Waga brutto (kg)4657667279
Waga netto (kg)4454626773
Termometropcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Oświetlenie wewnętrzneopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
20' cont. pojemność (unit)4230242018
40' cont. pojemność (unit)9064504640
40' HC cont. pojemność (unit)13596756860
Przegrodyopcjaopcjaopcjaopcjaopcja

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni