Produkty

CSG - zamrażarka do lodów

Stawiamy na jakość i długowieczność zamrażarek do lodów

Seria zamrażarek do lodów i mrożonek CSG marki Elcold cieszy się dużym powodzeniem od wielu lat z uwagi na swój ponadczasowy design oraz wyjątkowo dużą trwałość. Ta zamrażarka gastronomiczna CSG produkowana jest w pojemnościach od 150 do 700 litrów. Pokrywa została wykonana ze szkła, a rama z aluminium.

Prostota kształtu oraz funkcjonalność produktu sprawiają, że doskonale sprawdza się jako zamrażarka przemysłowa i gastronomiczna, zarówno do sprzedaży, jak i w celu przechowywania artykułów spożywczych na zapleczu sklepu lub lokalu gastronomicznego.

Linia zamrażarek do lodów i mrożonek CSG dostępna jest także w wersji z nadstawką, wykorzystywaną np. do sprzedaży impulsowej, co umożliwia dynamiczne promowanie marki.

Dane techniczne

,
Model CSG18 CSG22 CSG35 CSG45 CSG53 CSG61 CSG73
Pojemność brutto (litry)170217349450530611700
Pojemność netto (litry)146188304393441509622
A (mm)62472410541304150417041800
B (mm)624654654654654654690
C (mm)916916916916916916916
D (mm)780780780780780780780
E (mm)5106069361186138615861686
F (mm)310406736986118613861486
G (mm)510536536536536536576
H (mm)750750750750750750750
J (mm)475500500500500500500
L (mm)846846846846846846846
Półki/Koszeopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Kółka/Nóżki+++++++
Zamekopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Termometropcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Przegrodyopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni