Produkty

CBC - chłodziarka skrzyniowa przeszklona

Zamrażarka CBC z płaską przeszkloną pokrywą

Linia chłodziarek z przeszklonymi, płaskimi, przesuwanymi pokrywami. Jednym z najchętniej kupowanych profesjonalnych urządzeń chłodniczych jest chłodziarka skrzyniowa przeszklona. CBC to linia standardowych chłodziarek z płaską, przesuwaną pokrywą, która jednak przyciąga wzrok swoim wyglądem.

Chłodziarka skrzyniowa przeszklona z linii CBC to produkt niezwykle solidny, dostępny w pojemnościach od 200 do 700 litrów. Lodówka ta doskonale nadaje się m.in. do sprzedaży napojów w małych sklepach i lokalach gastronomicznych. Tę linię chętnie wybierają także duże firmy.

Dane techniczne

,
Model CBC 22 CBC 35 CBC 45 CBC 53 CBC 61
Zakres temperatury+2C do +6C+2C do +6C+2C do +6C+2C do +6C+2C do +6C
Pojemność brutto (litry)217349450530611
Pojemność netto (litry)188304393441509
A (mm)7241054130415041704
B (mm)654654654654654
C (mm)916916916916916
D (mm)780780780780780
E (mm)606936118613861586
F (mm)40673698611861386
G (mm)536536536536536
H (mm)750750750750750
J (mm)500500500500500
L (mm)846846846846846
Półki/Koszeopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Kółka/NóżkiTakTakTakTakTak
Zamekopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Termometropcjaopcjaopcjaopcjaopcja

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni