Produkty

CAL - zamrażarka do lodów

Zamrażarka do lodów CAL z płaską aluminiową pokrywą

W ekstremalnych warunkach, np. przy bezpośrednim nasłonecznieniu wyzwaniem staje się utrzymanie właściwej temperatury we wnętrzu zamrażarki. Naszą odpowiedzią na tego typu sytuacje jest zamrażarka do lodów z linii CAL. Choć na pierwszy rzut oka wygląda, jak każda inna zamrażarka gastronomiczna, opinie na temat tego produktu świadczą o czymś innym.

Prosta budowa i duża pojemność to jedynie podstawowe cechy zamrażarek do lodów i mrożonek z linii CAL. Jej głównym atutem jest niezawodność i duża odporność na temperaturę otoczenia. Z tego powodu najczęściej jest wybierana do handlu w przestrzeni otwartej lub do kuchni gastronomicznych, gdzie pozostałe urządzenia emitują dużo ciepła na małej przestrzeni użytkowej.

Dane techniczne

,
Model CAL18 CAL22 CAL35 CAL45 CAL53 CAL61
Zakres temperatury-25C-25C-25C-25C-25C-25C
Pojemność brutto (litry)163209337435513590
Pojemność netto (litry)146188304393441509
A (mm)6247241054130415041704
B (mm)624654654654654654
C (mm)916916916916916916
D (mm)780780780780780780
E (mm)510606936118613861586
F (mm)31040673698611861386
G (mm)510536536536536536
H (mm)726726726726726726
J (mm)476495495495495495
L (mm)846846846846846846
Półki/Koszeopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Kółka/Nóżki++++++
Zamekopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Termometropcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Przegrodyopcjaopcjaopcjaopcjaopcjaopcja

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni