Produkty

CABC - chłodziarka skrzyniowa przeszklona

Linia chłodziarek z pełnymi, płaskimi, przesuwanymi pokrywami

CABC to lodówka przeszklona o prostym, a jednocześnie estetycznym kształcie. Lodówka skrzyniowa przeszklona CABC może pełnić funkcję zarówno chłodziarki magazynowej, jak i sklepowej.

Do głównych atutów tej linii należy zaliczyć również solidne wykonanie, dzięki czemu jest to produkt o długiej żywotności.

W ofercie dostępne są chłodziarki skrzyniowe CABC w pojemnościach od 200 do 700 litrów. Szczegółowe specyfikacje można znaleźć w załączonych folderach. Opcjonalnie do każdego modelu można zamówić:

  • termometr zewnętrzny,
  • zamek.

Dane techniczne

,
Model CABC 22 CABC 35 CABC 45 CABC 53 CABC 61
Zakres temperatury+2C do +6C+2C do +6C+2C do +6C+2C do +6C+2C do +6C
Pojemność brutto (litry)209337435513590
Pojemność netto (litry)188304393441509
A (mm)7241054130415041704
B (mm)654654654654654
C (mm)916916916916916
D (mm)780780780780780
E (mm)606936118613861586
F (mm)40673698611861386
G (mm)536536536536536
H (mm)726726726726726
J (mm)495495495495495
L (mm)846846846846846
Półki/Koszeopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Kółka/NóżkiTakTakTakTakTak
Zamekopcjaopcjaopcjaopcjaopcja
Termometropcjaopcjaopcjaopcjaopcja

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni